Na co se hodím a který obor si mám vybrat

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Pro nerozhodné uchazeče pořádá Poradenské a kariérní centrum OU workshop – „Na co se hodím a který obor si mám vybrat“. V tomto odkazu najdete registrační formulář. Kurzy mají vždy dvě části. V sebepoznávací části s kariérovou poradkyní uchazeči zjistí, jaké jsou jejich talenty, silné stránky a na jaký obor se nejlépe hodí osobnostně. Se studijní poradkyní pak rozeberou výběr oborů, co vše si mají zjistit a další důležité informace o přihláškách a přijímačkách.

1. Sebepoznávací část „Na co se hodím?“
    • zaměříte se na sebepoznání a objevíte své silné stránky a vnitřní potenciál
    • vyzkoušíte si osobnostní typologii a k výsledkům dostanete odborný komentář
    • zjistíte, v čem spočívá vaše jedinečnost a na jaký směr se hodíte osobnostně
  2. Studijní část „Který obor si mám vybrat?“
    • zorientujete se v nabídce studijních programů
    • ukážeme vám, jaké další informace hrají při volbě studia roli a kde je máte hledat
    • získáte informace o přihláškách, přijímacím řízení a další praktické tipy ke studiu.

Představíme také univerzálního Průvodce uchazeče na OU, který vás krok za krokem provede výběrem vysoké školy.

Prostor bude i na individuální dotazy.

Kurzy a akce Poradenského centra jsou uchazečům poskytovány bezplatně.

Termíny konání:
7. prosince 2023, 25. ledna a 15. února 2024
Místo konání:
7. prosince 2023 - místnost B303 (budova B)
další bude upřesněno
Pořadatel: